31.65€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 20M 62,5/125 - FIB430020

MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 20M 62,5/125 - FIB430020 MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 20M 62,5/125 - FIB430020
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Kodola/apšuvuma diametrs
62/125 µm
Meklēt MicroConnect LC/PC-MTRJ/PC 20M 62,5/125 - FIB430020 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x