14.01€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 LSZH - FIB461005

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 LSZH - FIB461005 MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 LSZH - FIB461005
- MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 LSZH.- Singlemode Simplex OS1/OS2 Yellow.
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Meklēt MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 LSZH - FIB461005 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x