19.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC-SC UPC 10M 62.5/125 OM1 - FIB420010

MicroConnect LC-SC UPC 10M 62.5/125 OM1 - FIB420010 MicroConnect LC-SC UPC 10M 62.5/125 OM1 - FIB420010
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect LC-SC UPC 10M 62.5/125 OM1 - FIB420010 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x