23.75€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20M 62.5/125 OM1 - FIB420020

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20M 62.5/125 OM1 - FIB420020 MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20M 62.5/125 OM1 - FIB420020
DUPLEX 62.5/125 OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
20 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
62/125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 20M 62.5/125 OM1 - FIB420020 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x