16.66€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 9/125 OS2 - FIB4210015

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 9/125 OS2 - FIB4210015 MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 9/125 OS2 - FIB4210015
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
1.5 m
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
OS2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Insertion loss
0,3 dB
Meklēt MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 9/125 OS2 - FIB4210015 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 8/10
x