17.75€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4220015

MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4220015 MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4220015
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1.5 m
Meklēt MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4220015 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x