26.52€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/APC-LC/UPC 15M 9/125 OS2 - FIB841015

MicroConnect SC/APC-LC/UPC 15M 9/125 OS2 - FIB841015 MicroConnect SC/APC-LC/UPC 15M 9/125 OS2 - FIB841015
Ražotājs
Microconnect
Strāvas vada garums
15 m
Meklēt MicroConnect SC/APC-LC/UPC 15M 9/125 OS2 - FIB841015 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x