16.50€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 0.5M 62.5/125 - FIB4100005

MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 0.5M 62.5/125 - FIB4100005 MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 0.5M 62.5/125 - FIB4100005
With MicroConnect you get:- Great products at a great value- Short delivery time- Easy access to the part you want through our cable guide
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
0.5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
62,5 µm
Cladding diameter
125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 0.5M 62.5/125 - FIB4100005 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 3/10
x