16.61€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB410003

MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB410003 MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB410003
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 62.5/125 OM1 - FIB410003 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x