22.52€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB410007

MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB410007 MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB410007
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Meklēt MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB410007 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x