18.09€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM OS2 - FIB411002

MicroConnect LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM OS2 - FIB411002 MicroConnect LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM OS2 - FIB411002
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect LC/PC-ST/PC 2M 9/125 SM OS2 - FIB411002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x