17.58€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 3M 9/125 SM OS2 - FIB411003

MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 3M 9/125 SM OS2 - FIB411003 MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 3M 9/125 SM OS2 - FIB411003
SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
3 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Kodola/apšuvuma diametrs
9/125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 3M 9/125 SM OS2 - FIB411003 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x