14.01€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB412001

MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB412001 MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB412001
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-ST/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB412001 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x