20.19€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 50/125 OM3 - FIB412003

MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 50/125 OM3 - FIB412003 MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 50/125 OM3 - FIB412003
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
3 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt MicroConnect LC/PC-ST/PC 3M 50/125 OM3 - FIB412003 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x