18.34€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC-ST UPC 10M 50/125 OM2 - FIB412010-2

MicroConnect LC-ST UPC 10M 50/125 OM2 - FIB412010-2 MicroConnect LC-ST UPC 10M 50/125 OM2 - FIB412010-2
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
ST
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Insertion loss
0,3 dB
Meklēt MicroConnect LC-ST UPC 10M 50/125 OM2 - FIB412010-2 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x