19.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect MTRJ/UPC-SC/UPC 10m 62.5/125 - FIB320010

MicroConnect MTRJ/UPC-SC/UPC 10m 62.5/125 - FIB320010 MicroConnect MTRJ/UPC-SC/UPC 10m 62.5/125 - FIB320010
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
10 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
62/125 µm
Meklēt MicroConnect MTRJ/UPC-SC/UPC 10m 62.5/125 - FIB320010 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x