18.76€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect MTRJ/UPC-ST/UPC 2m 62.5/125 - FIB310002

MicroConnect MTRJ/UPC-ST/UPC 2m 62.5/125 - FIB310002 MicroConnect MTRJ/UPC-ST/UPC 2m 62.5/125 - FIB310002
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 2
ST
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect MTRJ/UPC-ST/UPC 2m 62.5/125 - FIB310002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x