16.86€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect MTRJ/PC-ST/PC 2m 50/125 MM - FIB312002

MicroConnect MTRJ/PC-ST/PC 2m 50/125 MM - FIB312002 MicroConnect MTRJ/PC-ST/PC 2m 50/125 MM - FIB312002
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Savienotājs 1
MT-RJ
Savienotājs 2
ST
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt MicroConnect MTRJ/PC-ST/PC 2m 50/125 MM - FIB312002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x