16.97€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/APC-SC/UPC 3M 9/125 OS2 - FIB821003

MicroConnect SC/APC-SC/UPC 3M 9/125 OS2 - FIB821003 MicroConnect SC/APC-SC/UPC 3M 9/125 OS2 - FIB821003
SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
3 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
9/125 µm
Meklēt MicroConnect SC/APC-SC/UPC 3M 9/125 OS2 - FIB821003 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x