13.65€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/PC-SC/PC 0.5M 62.5/125 OM1 - FIB2200005

MicroConnect SC/PC-SC/PC 0.5M 62.5/125 OM1 - FIB2200005 MicroConnect SC/PC-SC/PC 0.5M 62.5/125 OM1 - FIB2200005
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
0.5 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
62/125 µm
Meklēt MicroConnect SC/PC-SC/PC 0.5M 62.5/125 OM1 - FIB2200005 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x