16.10€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/PC-SC/PC 2M 62.5/125 OM1 - FIB220002

MicroConnect SC/PC-SC/PC 2M 62.5/125 OM1 - FIB220002 MicroConnect SC/PC-SC/PC 2M 62.5/125 OM1 - FIB220002
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect SC/PC-SC/PC 2M 62.5/125 OM1 - FIB220002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x