16.50€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 62.5/125 OM1 - FIB220005

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 62.5/125 OM1 - FIB220005 MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 62.5/125 OM1 - FIB220005
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 62.5/125 OM1 - FIB220005 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x