18.34€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB220007

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB220007 MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB220007
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
62/125 µm
Meklēt MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 7M 62.5/125 OM1 - FIB220007 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x