16.36€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221002

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221002 MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221002
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Meklēt MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x