24.04€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 13M 9/125 OS2 - FIB221013

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 13M 9/125 OS2 - FIB221013 MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 13M 9/125 OS2 - FIB221013
SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
15 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
9/125 µm
Meklēt MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 13M 9/125 OS2 - FIB221013 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x