36.97€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect MU/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221202

MicroConnect MU/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221202 MicroConnect MU/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221202
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 2
SC/UPC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OS2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Meklēt MicroConnect MU/UPC-SC/UPC 2M 9/125 OS2 - FIB221202 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x