15.68€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC-SC UPC 1M 50/125 OM2 - FIB222001-2

MicroConnect SC-SC UPC 1M 50/125 OM2 - FIB222001-2 MicroConnect SC-SC UPC 1M 50/125 OM2 - FIB222001-2
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Insertion loss
0,3 dB
Meklēt MicroConnect SC-SC UPC 1M 50/125 OM2 - FIB222001-2 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 610.00€
DO9VRSQT
Promo kods Nopirka 3/10
x