18.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB222001-4

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB222001-4 MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB222001-4
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Violeta
Strāvas vada garums
1 m
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM4
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB222001-4 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x