16.97€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 3M 50/125 OM3 - FIB222003

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 3M 50/125 OM3 - FIB222003 MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 3M 50/125 OM3 - FIB222003
MULTIMODE DUPLEX OM3 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
3 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 3M 50/125 OM3 - FIB222003 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x