11.14€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 OS2 - FIB224005

MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 OS2 - FIB224005 MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 OS2 - FIB224005
MicroConnect SC/UPC-SC/UPC, SM, 5m, 9/125
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Insertion loss
0,3 dB
Meklēt MicroConnect SC/UPC-SC/UPC 5M 9/125 OS2 - FIB224005 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x