6.98€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect Adapter SC-SC Duplex Multimode - FISCSC

MicroConnect Adapter SC-SC Duplex Multimode - FISCSC MicroConnect Adapter SC-SC Duplex Multimode - FISCSC
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Zaļa
Savienotājs 1
SC
Savienotājs 2
SC
Materiāls
Plastmasa
Meklēt MicroConnect Adapter SC-SC Duplex Multimode - FISCSC internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 610.00€
DO9VRSQT
Promo kods Nopirka 3/10
x