22.54€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 10M 9/125 OS2 - FIB741010

MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 10M 9/125 OS2 - FIB741010 MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 10M 9/125 OS2 - FIB741010
SINGELMODE DUPLEX OS1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
10 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
FC
Savienotājs 2
LC
Kodola/apšuvuma diametrs
9/125 µm
Meklēt MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 10M 9/125 OS2 - FIB741010 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x