17.22€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect FC/UPC-FC/UPC 2M 62,5/125 OM1 - FIB751002

MicroConnect FC/UPC-FC/UPC 2M 62,5/125 OM1 - FIB751002 MicroConnect FC/UPC-FC/UPC 2M 62,5/125 OM1 - FIB751002
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
FC/UPC
Savienotājs 2
FC/UPC
Kabeļa tips
OM1
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
62,5 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt MicroConnect FC/UPC-FC/UPC 2M 62,5/125 OM1 - FIB751002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x