16.79€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB742002

MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB742002 MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB742002
- FC - LC- 2m
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
FC
Savienotājs 2
LC
Meklēt MicroConnect FC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB742002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x