14.67€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB722001

MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB722001 MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB722001
- FC - SC- 1m
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
FC
Savienotājs 2
SC
Meklēt MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM3 - FIB722001 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x