15.39€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB722002

MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB722002 MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB722002
- FC - SC- 2m
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
FC
Savienotājs 2
SC
Meklēt MicroConnect FC/UPC-SC/UPC 2M 50/125 OM3 - FIB722002 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 610.00€
DO9VRSQT
Promo kods Nopirka 3/10
x