9.67€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect SC/APC pigtail singlemode 1,5m - FIBSCAPCPIG

MicroConnect SC/APC pigtail singlemode 1,5m - FIBSCAPCPIG MicroConnect SC/APC pigtail singlemode 1,5m - FIBSCAPCPIG
- SC/APC- 1.5m- 0.9mm
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
1.5 m
Gender type
Male
Meklēt MicroConnect SC/APC pigtail singlemode 1,5m - FIBSCAPCPIG internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x