14.78€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB440401P

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB440401P MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB440401P
- LC/PC - LC/PC- 1m- LSZH
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Lillā
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
Male
Savienotājs 1
LC/PC
Savienotājs 2
LC/PC
Pilna dupleksa režīms
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1M 50/125 OM4 - FIB440401P internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x