47.02€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC - E2000/APC 9/125, 5m - FIB472005

MicroConnect LC/UPC - E2000/APC 9/125, 5m - FIB472005 MicroConnect LC/UPC - E2000/APC 9/125, 5m - FIB472005
MicroConnect LC/UPC - E2000/APC 9/125, 5m.DUPLEX, Single mode tight buffer.
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
E-2000 (APC)
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC - E2000/APC 9/125, 5m - FIB472005 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x