16.66€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM - FIB440005

MicroConnect LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM - FIB440005 MicroConnect LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM - FIB440005
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
5 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Šķiedras optiskā viļņa tips
200/500 MHZ.Km
Meklēt MicroConnect LC/PC-LC/PC 5M 62,5/125 MM - FIB440005 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x