17.13€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM4 - FIB440402P

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM4 - FIB440402P MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM4 - FIB440402P
With MicroConnect you get:- Great products at a great value- Short delivery time- Easy access to the part you want through our cable guide
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Lillā
Strāvas vada garums
2 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM4 - FIB440402P internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x