18.21€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3M 50/125 OM4 - FIB440403P

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3M 50/125 OM4 - FIB440403P MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3M 50/125 OM4 - FIB440403P
- Multimode Duplex LSZH Erica Violet
Ražotājs
Microconnect
Krāsa
Violeta
Strāvas vada garums
3 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC/UPC
Savienotājs 2
LC/UPC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OM4
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 3M 50/125 OM4 - FIB440403P internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x