16.97€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 9/125 - FIB4410015

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 9/125 - FIB4410015 MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 9/125 - FIB4410015
MicroConnect LC/UPC-LC/UPC, 1.5M, 9/125, Singlemode Duplex, LSZH, OS1/OS2, Yellow
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
1.5 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC/UPC
Savienotājs 2
LC/UPC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OS1/OS2
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Insertion loss
0,3 dB
Lieces rādiuss
6 cm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 9/125 - FIB4410015 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x