27.44€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 9/125 SM OS2 - FIB441015

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 9/125 SM OS2 - FIB441015 MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 9/125 SM OS2 - FIB441015
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Dzeltena
Strāvas vada garums
15 m
Gender type
male/male
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Kabeļa tips
OS2
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Single-mode
Insertion loss
0,3 dB
Lieces rādiuss
6 cm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 15M 9/125 SM OS2 - FIB441015 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x