17.89€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4420015

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4420015 MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4420015
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
1.5 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Jacket material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Insertion loss
0,3 dB
Lieces rādiuss
6 cm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1.5M 50/125 OM3 - FIB4420015 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x