16.28€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7M 50/125 MM OM2 - FIB442007-2

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7M 50/125 MM OM2 - FIB442007-2 MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7M 50/125 MM OM2 - FIB442007-2
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Kabeļa tips
OM2
Pilna dupleksa režīms
Core diameter
50 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber mode structure
Multi-mode
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 7M 50/125 MM OM2 - FIB442007-2 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

Samsung UE55KS7002
1062.00€ 1040.00€
IJHSAWZG
Promo kods Nopirka 0/10
x