28.07€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 8M 50/125 MM OM3 - FIB442008

MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 8M 50/125 MM OM3 - FIB442008 MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 8M 50/125 MM OM3 - FIB442008
MULTIMODE DUPLEX OM3 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Zila
Strāvas vada garums
8 m
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
LC
Savienotājs 2
LC
Kodola/apšuvuma diametrs
50/125 µm
Meklēt MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 8M 50/125 MM OM3 - FIB442008 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 2/10
x