14.36€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB120001

MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB120001 MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB120001
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
1 m
Gender type
male/male
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
SC
Pilna dupleksa režīms
Kanālu skaits
2
Meklēt MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 1M 62.5/125 OM1 - FIB120001 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: Samsung

SAMSUNG UE55KU6072 4K Smart TV Wi-Fi Ultra HD
730.00€ 599.00€
J71PDSV2
Promo kods Nopirka 7/10
x