18.38€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 7M 62,5/125 OM1 - FIB120007

MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 7M 62,5/125 OM1 - FIB120007 MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 7M 62,5/125 OM1 - FIB120007
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
7 m
Gender type
male/male
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
62/125 µm
Meklēt MicroConnect ST/UPC-SC/UPC 7M 62,5/125 OM1 - FIB120007 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
Aizvērt

Atlaižu kodi  Ka izmantot kodus?

Ražotājs: GoPro

GoPro HERO 5 BLACK + SanDisk 64GB Extreme 90MBs MicroSDXC (CHDHX-501-EU)
501.31€ 429.00€
K8XPGNUF
Promo kods Nopirka 0/5
x