18.57€

Piegādes laiks no noliktavas:

4 - 10 darba dienas

Iesaki MicroConnect ST/PC-SC/PC 10M 62.5/125 OM1 - FIB120010

MicroConnect ST/PC-SC/PC 10M 62.5/125 OM1 - FIB120010 MicroConnect ST/PC-SC/PC 10M 62.5/125 OM1 - FIB120010
MULTIMODE DUPLEX OM1 LSZH
Ražotājs
Microconnect
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Krāsa
Oranža
Strāvas vada garums
10 m
Gender type
male/male
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Savienotājs 1
ST
Savienotājs 2
SC
Kodola/apšuvuma diametrs
62/125 µm
Meklēt MicroConnect ST/PC-SC/PC 10M 62.5/125 OM1 - FIB120010 internetā: Google | Yandex
Atpakaļ uz sarakstu
Pirms komentēšanas autorizējies vai reģistrējies!
x